Hakkımızda

 

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Nar Group araç kiralama, Endüstriyel Temizlik Ürünleri, Süs PArti Malzemeleri, Ambalaj Grubu ve Havuz Kimyasalları konusunda söz sahibi olmak.

Araç kiralamada Lüks ve vip araçlarla hizmet sunmak. Endüstriyel temizlik ürünleri piyasasında hakkettiğimizi yeri elde etmek ve daha ileriye taşımak. Havuz kimyasalları ve bakımı konusunda eğitimli (sertifikalı) personelimizle müşteri memniyetini en üst seviye çıkarmak Parti ve Süs Eşyalarında kaliteden ödün vermeyerek insanları mutlu etmeyi ve hayran bırakmayı hedef alırız.
 

 

Biz Kimiz

Firmamız 1997 yılında kurulmuş , servis ve taşımacılık sektörunde faaliyete başlamıştır. Bu süre içerisinde araç filosunu genişleterek ve müşteri portföyune kamu kurum ve kuruluşlarını da dahil ederek en iyi kaliteli hizmeti vermeyi prensip etmiştir. firamamızın büyüme hedefinde 2012 'de aldığı kararlada istanbul ilinde ve türkiye geneline yayılmak amacıyla da merkez ofisini istanbulda açmış bulunmaktadır. Bu amaçlada faaliyet alanına endüstriyel temizlik ürünleri ile havuz kimyasalları ve bakım faaliyetlerini de dahil ederek tecrübeli personeli ilede hizmet vermeye başlamıştır.