Oxy Ürünleri - Yüzey Temizleyiciler

   
       
Oxy Cam Sil  Oxy Cam Sil Bidon Oxy Halı Elde Oxy Halı Matik
Camsil Camsil Bidon Halı Elde Halı Matik

Her türlü cam, ayna ve diğer parlak yüzeylerin temizlenmesinde kullanılır.İz bırakmadan temizler ve parlatır.Durulama gerektirmez. Temizlenen yüzeylerde buğulanmayı önler.

 

Her türlü cam, ayna ve diğer parlak yüzeylerin temizlenmesinde kullanılır.İz bırakmadan temizler ve parlatır.Durulama gerektirmez. Temizlenen yüzeylerde buğulanmayı önler. Her türlü halı döşeme ve kumaş kaplı alanların temizliğinde kullanılır. Derinlemesine temizlik sağlar. Temizlenen yüzeyde uzun süre kalıcı güzel koku bırakır.

Halı yıkama makinelerinde kullanılan köpüğü kontrollü halı yıkama maddesidir. Her türlü halı döşeme ve kumaş kaplı alanların temizliğinde kullanılır.

 

Oxy Amonyaklı Krem Oxy Limonlu Krem Oxy Limonlu Ov Oxy Klorlu Ov
Amonyaklı Krem Limonlu Krem Limonlu Ov Klorlu Ov

Mutfak ve banyolarda hertürlü yüzeyi çizmeden temizleyip parlatır. Yanmış, kurumuş, kir ve lekeleri sinmiş kokuları yok eder. İçerdiği yüzey aktif maddeler biyolojik olarak parçalanabilir.

 

 

Her türlü zemin, bonyo, küvet, eviye, armatür, fayans, seramik, kapı, mermer, marley zemin ve tüm yıkanabilen yüzeylerde ve ocak temizliğinde kullanılır. Banyo tuvalet ve mutfaklardaki her hangi bir temizleyici ile çıkarılamayan kirleri ovarak temizler.
Oxy Çilek Kokulu Oxy Çilek Kokulu Bidon Oxy Lavanta Kokulu Oxy Lavanta Kokulu Bidon
Çiçek Kokulu Çiçek Kokulu Bidon Lavanta Kokulu Lavanta Kokulu Bidon

Banyo, küvet lavabo ve armatürlerin, fayans, seramik, marley ve tüm sert yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Özel parfümü uzun süre kalıcı ve ferah bir etki bırakır. Yüzeyleri çizmeden temizler parlaklık verir, iz bırakmaz. Durulama gerektirmediğinden işgücü ve zamandan tasarruf sağlar.